Веб-студія

Ефективні веб - рішення

LETEKA

Розробка сайтів під ключ • Комплексний маркетинг • Підтримка ресурсів

Послуги веб-студії

Привіт всім! Ми команда молодих, але досвідчених веб-програмістів, що спеціалізуються на розробці сайтів та інтернет-ресурсів. Ось уже кілька років поспіль ми створюємо все необхідне для розвитку бізнесу наших клієнтів: сайти-візитки, інтернет-магазини і багато іншого!
Будьте з кращими, отримуйте краще!

  • Ul/UX дизайн сайтів
web-design

Гарне оформлення – це до нас. Ми залучаємо користувачів, підвищуємо увагу до продукту і грамотно використовуємо веб-дизайн як продаючий елемент. Ось вже не скільки років поспіль ми допомагаємо розвивати бізнес наших клієнтів. З нами ти йдеш в ногу з часом!

  • Розробка сайтів

Приділяємо увагу кожній дрібниці і деталі, залишаючи при цьому повну варіативність подальшого розвитку продукту. Інтегруємо сайт з CMS WordPress. Завдяки нам саме Ваш сайт стане унікальним, адже ми не використовуємо чужі напрацювання, шаблони або ідеї.

  • Інтернет маркетинг

Ми на ринку ось уже кілька років. За цей час ми стали фахівцями в галузі пошукової оптимізації SEO, SMM. Наші знання і праця направлять клієнта саме до Вас і допоможуть залишитися, збільшить продажі і зробить ваш бренд відомим.

Переваги для клієнтів

Клієнти нашої веб-студії отримують не тільки надійного виконавця, а й якісно виконану роботу, з додатковими послугами та нововведеннями, які представлені спеціально для Вас нашою командою

icons8-резюме-веб-сайт-80

Гарантія

Ми впевнені в якості свого продукту, а значить виступаємо гарантом стабільної роботи і якісного  виконання.

icons8-панель-запуска-100

Якісний хостинг і домен у будь-якій доменній зоні

Ви отримуєте швидкий, якісний хостинг від хостинг – провайдеру CityHost і домен в будь-якій доменній зоні. Спеціально для наших клієнтів ми надаємо і безкоштовне підключення корпоративної пошти

ssl_icon

SSL - сертифікат

Ми допоможемо підвищити довіру клієнтів до вас, надаючу безкоштовно SSL – сертифікат. Цей сертифікат безпеки суттєво допоможе полегшити роботу на всіх етапах розвитку бізнесу.

icons8-гарантия-качества-сайта-100

Підтримка

Клієнти нашої веб-студії отримують повну безкоштовну підтримку впродовж 2-х місяців. Ця функція змусить Вас забути про самостійне наповненні  та косметичному оновленні кінцевого продукту, ми подбаємо про кожного нашого клієнта.

Наші технології

Наша команда складається з провідних фахівців в області веб-технології, які без проблем впораються зі створенням повноцінного і функціонального веб-сайту для Вашого бізнесу.

ItRating_logo
Ми на найбільшій платформі IT рейтингу України
Наша гордість

Найкращі роботи

Сайт - візитка для компанії IVDmotors

Початок розробки : 22.06.2020 Запуск: 24.06.2020

Cайт - візитка для компанії ITACHKI

Початок розробки : 01.07.2020 Запуск: 12.06.2020

Інтернет - магазин PinkStore

Початок розробки : 24.03.2020 Запуск: 05.04.2020
Клієнти про нас

Відгуки

Отличный веб - студия!! Выполнили заказ очень быстро, хотя предупредили про очередь. Результатом я остался доволен, плюс показал нескольким людям, не связанным с предметом-им тоже очень понравилось! Плюс легкие в общении, доступно обьяснили все, что не понимаю. Искренне рекомендую!
Співпраця з фірмою від самого початку була побудована на взаєморозумінні, професіоналізмі, толерантності та оперативності. Додзвонитися до менеджера не було проблемою, а це, як відомо, один із найважливіших аспектів успішної співпраці. Ми повністю задоволені виконаною роботою.
Відповідальна веб-студія, відмінне виконання мого замовлення. Оперативно допомогли збільшити швидкість сайту та надали рекомендації по оптимізації. Домовилися за помірну ціну робіт, чим я дуже задоволений. Рекомендую до співпраці.
Обратился за помощью создания сайта! И был приятно удивлён как быстро и качественно сделал мне сайт, причём на очень высоком уровне! Что даже маститые профессионалы не оставили без внимания работу! Спасибо большое за помощь, был рад сотрудничеству! С уважением Александр Першин.

Є ідеї? Давайте обговоримо!